PAWEŁ WRONA tel. 501-194-855

 

Jestem  magistrem fizjoterapii. Zawód fizjoterapeuty nieprzerwanie wykonuję od 1990 roku. Stale pogłębiam i ugruntowuję moją wiedzę oraz umiejętności praktyczne.

 

Mam duże doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pracy na oddziałach szpitalnych i w przychodniach specjalistycznych. Pracowałem z pacjentami z bardzo zróżnicowanymi dolegliwościami, co w znacznym stopniu pozwoliło mi poszerzyć moją wiedzę i umiejętności z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii i masażu. Wypracowana przez lata technika oraz umiejętności wykonywania masażu gwarantują doskonałe efekty lecznicze, antycellulitowe, modelujące i ujędrniające. Dodatkowa znajomość dietetyki oraz ćwiczeń rehabilitacyjnych i odchudzających, które są doskonałym uzupełnieniem fizjoterapii (w szczególności masażu), umożliwiają mi uzyskiwanie bardzo dobrych efektów terapeutycznych i redukujących wagę ciała.

 

Od 1993 roku jestem również dyplomowanym bioenergoterapeutą. Umiejętności te mogę wykorzystywać także podczas stosowania konwencjonalnych metod pracy, odpowiednio do potrzeb i oczekiwań pacjentów.

 

 

Charakterystyką mojej pracy jest empatyczne i indywidualne podejście do każdego pacjenta i jego problemów oraz zachowanie absolutnej dyskrecji podczas rehabilitacji. Moja dbałość o odpowiednią atmosferę i wystrój gabinetu są dodatkiem, który pomaga zapewnić Państwu całkowity komfort i odprężenie podczas wizyty.

 

 

 

Zapraszam na zabiegi,

Paweł Wrona

 

 

 

 

 

_DSC6690

Jestem absolwentką Społecznej Akademii Nauk w Warszawie, gdzie z wynikiem bardzo dobrym (otrzymując stypendium naukowe) uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii.

 W swojej dotychczasowej karierze zawodowej doświadczenie zdobywałam w warszawskich szpitalach i przychodniach.

Stale pogłębiam swoją wiedzę, ukończyłam kurs specjalistyczny z tapingu rehabilitacyjnego, diagnostyki obrazowej i MTG (kurs masażu tkanek głębokich).

 

 

Cechuje mnie empatia, życzliwość, uśmiech i otwartość na ludzi.

 

Co stanowi o mojej wyjątkowości?
Młodość, pasja i energia życiowa, którą wkładam we wszystko, co robię.

 

Moimi głównymi zainteresowaniami są ortopedia, terapia manualna i masaż, a prywatnie także psychologia, rękodzieło artystyczne oraz grafika komputerowa.

 

 

 

Zapraszam serdecznie,

Ewelina Napiórkowska