PAWEŁ WRONA tel. 501-194-855

AL. KRAKOWSKA 116 ,SĘKOCIN STARY

Nasze usługi fizjoterapii

Usługi fizjoterapii

Masaż Klasyczny

Wspomaga naturalne funkcje organizmu, wpływa na lepsze ukrwienie, zapewniając poprawny przebieg procesów metabolicznych, daje rozluźnienie mięśni, a tym samym niesamowite odprężenie.

Read More

Masaż Leczniczy

Stosuje się przede wszystkim dla złagodzenia sztywności, napięcia i bólu mięśni. Jego celem jest zwiększenie dopływu krwi do masowanego rejonu ciała, łagodzenie napięcia psychicznego oraz uzyskanie uczucia ulgi i odprężenia. Jest on niezwykle skuteczny w przypadku migrenowych i napięciowych bólów głowy, drętwieniu rąk czy w schorzeniach lędźwiowo-krzyżowego odcinka kręgosłupa itp.

Read More

Masaż Modelujący Sylwetkę

Wspomaga proces redukcji masy ciała przez rozbicie i rozdrobnienie podskórnej tkanki tłuszczowej, dzięki czemu tłuszcz ten jest lepiej wchłaniany. Dzięki niemu efekt odchudzający uzyskuje się przede wszystkim w miejscach pożądanych. Wyjątkowym atutem tego masażu jest to, że po zaprzestaniu jego stosowania nie występuje efekt jojo.

Read More

Masaż Antycellulitowy

Ma na celu poprawienie ogólnej i miejscowej przemiany materii, stymulację mikrokrążenia oraz odtoksycznienie podskórnej tkanki tłuszczowej, co daje efekt gładkiej skóry.

Read More

Masaż Relaksacyjny

Rozluźnia mięśnie, jednocześnie likwidując napięcia skóry, wspaniale oddziałuje na układ nerwowy – równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a także pomaga w walce z bezsennością.

Read More

Masaż Twarzy

Działa skuteczniej niż najlepszy krem. Błyskawicznie wygładza skórę twarzy. Ma działanie upiększające i relaksujące. Wykonywany odpowiednio i regularnie podnosi poziom elastyczności skóry, zapobiega powstawaniu zmarszczek, ujędrnia, wygładza i poprawia krążenie.

Read More

Drenaż Limfatyczny

Specjalistyczny masaż usprawniający przepływ limfy oraz udrażniający węzły chłonne w organizmie. Pozwala na usunięcie obrzęków i toksycznych złogów z tkanek, zwalcza cellulit oraz wspomaga odchudzanie. Poza tym, drenaż limfatyczny usprawnia pracę wielu narządów oraz poprawia odżywienie skóry. Najczęściej wykorzystywany jest przy obrzękach kończyn dolnych, górnych oraz jako zabieg wspomagający po mastektomii.

Read More

Masaż Gorącymi Kamieniami

Jest zabiegiem głęboko relaksacyjnym, rewitalizującym i regeneracyjnym. Dzięki ciepłu głęboko rozgrzewa organizm, rozluźnia napięcia mięśniowe, jednocześnie pobudza krążenie przyspieszając wydalanie produktów przemiany materii i wchłanianie substancji odżywczych. Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego człowieka, relaksuje i regeneruje całe ciało.

Read More

Masaż Bańką Chińską

Dzięki zastosowaniu podciśnienia pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych oraz pomaga w pozbyciu się niepotrzebnych produktów przemiany materii.
Stosowany na plecy bardzo skutecznie rozluźnia napięte mięśnie, przynosząc im ukojenie.
Stosowany na uda, pośladki, brzuch i ramiona – ujędrnia, modeluje i wyszczupla, rozbijając tkankę tłuszczową i redukując cellulit.

Read More