PAWEŁ WRONA tel. 501-194-855

AL. KRAKOWSKA 116 ,SĘKOCIN STARY

Paweł Wrona

Fizjoterapeuta, somatopsycholog
O mnie

Jestem magistrem fizjoterapii. Zawód fizjoterapeuty nieprzerwanie wykonuję od 1990 roku. Stale pogłębiam i ugruntowuję moją wiedzę oraz umiejętności praktyczne.

Mam duże doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pracy na oddziałach szpitalnych i w przychodniach specjalistycznych. Pracowałem z pacjentami z bardzo zróżnicowanymi dolegliwościami, co w znacznym stopniu pozwoliło mi poszerzyć moją wiedzę i umiejętności z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii i masażu. Wypracowana przez lata technika oraz umiejętności wykonywania masażu gwarantują doskonałe efekty lecznicze, antycellulitowe, modelujące i ujędrniające. Dodatkowa znajomość dietetyki oraz ćwiczeń rehabilitacyjnych i odchudzających, które są doskonałym uzupełnieniem fizjoterapii (w szczególności masażu), umożliwiają mi uzyskiwanie bardzo dobrych efektów terapeutycznych i redukujących wagę ciała.

Od 1993 roku jestem również dyplomowanym bioenergoterapeutą. Umiejętności te mogę wykorzystywać także podczas stosowania konwencjonalnych metod pracy, odpowiednio do potrzeb i oczekiwań pacjentów.

Charakterystyką mojej pracy jest empatyczne i indywidualne podejście do każdego pacjenta i jego problemów oraz zachowanie absolutnej dyskrecji podczas rehabilitacji. Moja dbałość o odpowiednią atmosferę i wystrój gabinetu są dodatkiem, który pomaga zapewnić Państwu całkowity komfort i odprężenie podczas wizyty.

Zapraszam na zabiegi,

Paweł Wrona

Sprawdź ofertę